Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > KONTEJNER NA BIOLOGICKÝ ODPAD

1.4.2016
Datum ukončení:
15.11.2016

U kluziště je přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad.

Do kontejneru patří: tráva, seno, sláma, květiny, plevel,  ovoce a zelenina, listí, drny bez kamení, drobný dřevěný odpad do průměru 30cm a délky 40cm.

Do kontejneru nepatří: kamení, stavební odpad, železo, uhynulá zvířata a ryby, papír, sklo, plasty, oleje, komunální a nebezpečný odpad a odpad, který není biologického původu.

Větve a dřevěný odpad větších rozměrů odkládejte vedle kontejneru- bude poštěpkován.

20. 7. Ilja

Zítra: Vítězslav