Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

1.9.2016

Základní škola a gymnázium mšsta Konice oznamuje žákům, studentům a jejich zákonným zástupcům, že nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1.září 2016 v 7,50 hod.

Zahájení povinné školní docházky žáků 1. ročníku se uskuteční od 8 hodin pře budovou školy, v případě nepříznivého počasí ve vstupním prostoru školního pavilonu.

Potvrzování průkazek : firma studený v úterý 30.8. a ve středu 31.8.2016 do 12, hodin ve vstupním areálu školy

Školní jídelna při ZŠ a G v konici upozorňuje rodiče, žáky a studenty, aby se přihlašovali ke stravování telefonicky na tel. čísle 582 302 672 nebo v kanceláři ŠJ běhom pondělí, úterý a středy 29.,30.,31.8.2016 v době od 8. do 14 hodin.

26. 9. Andrea

Zítra: Jonáš