Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKUDatum konání:
1.9.2016

Základní škola a gymnázium mšsta Konice oznamuje žákům, studentům a jejich zákonným zástupcům, že nový školní rok bude zahájen ve čtvrtek 1.září 2016 v 7,50 hod.

Zahájení povinné školní docházky žáků 1. ročníku se uskuteční od 8 hodin pře budovou školy, v případě nepříznivého počasí ve vstupním prostoru školního pavilonu.

Potvrzování průkazek : firma studený v úterý 30.8. a ve středu 31.8.2016 do 12, hodin ve vstupním areálu školy

Školní jídelna při ZŠ a G v konici upozorňuje rodiče, žáky a studenty, aby se přihlašovali ke stravování telefonicky na tel. čísle 582 302 672 nebo v kanceláři ŠJ běhom pondělí, úterý a středy 29.,30.,31.8.2016 v době od 8. do 14 hodin.   


Meteoradar

30. 3. Arnošt

Zítra: Kvido

Aktuálně

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

118022