Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > VÝKUP KŮŽÍ

VÝKUP KŮŽÍ

13.2.2017

Český svaz chovatelů v Konici upozorňuje chovatele králíků a drůbeže : stále provádíme výkup kůží a to vsudý týden ve středu od 9 do 11 hodin. Cena je stanovena za1 kg suchých a ošetřených kůží. Vykupujeme i kůže jiných zvířat např. kozí.

Pro zájemce o krmné směsy králíků, drůbeže a jiné dle objednávky měsíc předem. Za výhodnou cenu 25 kg 205,-kč králik a 200,-kč slepice. Je možno si přijet každý pracovní den po domluvě na mobil 775 948 053 v Konici Kružíkova ulice č. 470.

11. 12. Dana

Zítra: Simona