Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > VÝKUP KŮŽÍ

VÝKUP KŮŽÍDatum konání:
13.2.2017

Český svaz chovatelů v Konici upozorňuje chovatele králíků a drůbeže : stále provádíme výkup kůží a to vsudý týden ve středu od 9 do 11 hodin. Cena je stanovena za1 kg suchých a ošetřených kůží. Vykupujeme i kůže jiných zvířat např. kozí.

Pro zájemce o krmné směsy králíků, drůbeže a jiné dle objednávky měsíc předem. Za výhodnou cenu 25 kg 205,-kč králik a 200,-kč slepice. Je možno si přijet každý pracovní den po domluvě na mobil 775 948 053 v Konici Kružíkova ulice č. 470.   


Meteoradar

28. 1. Otýlie

Zítra: Zdislava

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

Logo_kraje_na_web.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

113057