Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > OSLAVY HVOZD

OSLAVY HVOZD

8.7.2017

SDH Hvozd a Obec Hvozd Vás srdečně zvou na oslavy 120. výročí založení sboru a sjezd rodáků a přátel obce, který se koná v sobotu 8.července 2017.

Program: 10:00 sraz na návsi, 10:30 položení věnce u pomníku padlých a průvod na hřiště, 11:00 přivítání rodáků, svěcení hasičského praporu, 13:30 mše svatá v kapli svatého Václava, 15:00 námětové cvičení , 16:00 koncert Pavla Nováka juniora, 18:00 taneční zábava se skupinou Fofrovanka

19. 1. Doubravka

Zítra: Ilona