Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > OSLAVY HVOZD

OSLAVY HVOZDDatum konání:
8.7.2017

SDH Hvozd a Obec Hvozd Vás srdečně zvou na oslavy 120. výročí založení sboru a sjezd rodáků a přátel obce, který se koná v sobotu 8.července 2017. 

Program: 10:00 sraz na návsi, 10:30 položení věnce u pomníku padlých a průvod na hřiště, 11:00 přivítání rodáků, svěcení hasičského praporu, 13:30 mše svatá v kapli svatého Václava, 15:00 námětové cvičení , 16:00 koncert Pavla Nováka juniora, 18:00 taneční zábava se skupinou Fofrovanka 


Meteoradar

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor

Hlášení rozhlasu

http://www.obcelidem.cz/olomoucky-kraj/prostejov/brezsko

Vidimace, legalizace.

Od 1.1.2011 získal Obecní úřad ve Březsku oprávnění k provádění ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

Logo_kraje_na_web.jpg

 

 

Návštěvnost stránek

078789