Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > CHOVATELSKÁ VÝSTAVA KONICE

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA KONICEDatum konání:
19.8.2017
Datum ukončení:
20.8.2017

Jako každý rokem v srpnu Vás zve ZO ČSCH v Konici na tradiční výstavu králíků, holubů, drůbeže a okrasného ptactva, která je v letošním roce rozšířena o okresní výstavu mldých králíků. V chovateském areálu za Kružíkovou ulicí. Kde máte možnost i nákupu chovných zvířat. Otevřeno sobota: 19.8. od 13 do 18 hodin a neděle 20.8. od 8 do 16 hodin. Poro děti chystáme tradiční nafukovací hrad a jízdu na koních, pro ostatní návštěvníkybohatou tombolu, hlavní cena žívé sele. Losování tomboly proběhne v neděli v 15.30 hodin. Tradiční bohaté občerstvení zajištěno, včetně pečených makrel a točeného piva. Vstupné pro děti do 15 let zdarma adospělí 30,-kč.

Srdečně Vás zvou chovatelé v Konici  


Meteoradar

29. 5. Maxmilián

Zítra: Ferdinand

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

123129