Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > CHOVATELSKÁ VÝSTAVA KONICE

19.8.2017
Datum ukončení:
20.8.2017

Jako každý rokem v srpnu Vás zve ZO ČSCH v Konici na tradiční výstavu králíků, holubů, drůbeže a okrasného ptactva, která je v letošním roce rozšířena o okresní výstavu mldých králíků. V chovateském areálu za Kružíkovou ulicí. Kde máte možnost i nákupu chovných zvířat. Otevřeno sobota: 19.8. od 13 do 18 hodin a neděle 20.8. od 8 do 16 hodin. Poro děti chystáme tradiční nafukovací hrad a jízdu na koních, pro ostatní návštěvníkybohatou tombolu, hlavní cena žívé sele. Losování tomboly proběhne v neděli v 15.30 hodin. Tradiční bohaté občerstvení zajištěno, včetně pečených makrel a točeného piva. Vstupné pro děti do 15 let zdarma adospělí 30,-kč.

Srdečně Vás zvou chovatelé v Konici

22. 7. Magdaléna