Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOV

OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOV

31.8.2017

ZD Vícov, provoz Jatky a masná výroba Lešany Vám tímto oznamuje, že zahajuje prodej v nově otevřené podnikové prodejně masa a uzenin v Konici na adrese Smetanova 107, původně prodejna masa a uzenin pana Šmídy. Nabízíme všechny druhy vepřového a hovězího masa včetně drobů a dále široký sortiment uzených, vařených a pečených výrobků a specialit. Vepřové i hovězí maso pochází ze zvířat od zemědělců z nejbližšího okolí . Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky masa ani maso mražené nebo maso z dovozu. Naším hlavním cílem vždy bylo a bude nabízet  vysoce kvalitní řeznicko uzenářské výrobky. Dovolujeme si Vás tímto pozvat k nákuům denně čerstvého a kvalitního  masa a uzenin.

22. 5. Emil

Zítra: Vladimír