Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Nabídka zaměstnání - Železárny Prostějov

Nabídka zaměstnání - Železárny Prostějov

Železárny Annahütte Prostějov přijmou zaměstnance na dělnické pozice. Nabízí: měsíční mzdu až 25.000,- Kč, cestovní náklady hradí zaměstnavatel, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, řada zaměstnaneckých benefitů=rekreace v závodním středisku, dětské tábory a další, Firma požaduje: dobrý zdravotní stav a časovou flefibilitu. Kontaktní osoba Ing. Pavla Kňávová, tel: 725 431 451. Bližší informace získáte na OÚ a na úřední desce obce.

24. 4. Jiří

Zítra: Marek