Úvodní stránka > Aktuálně > Informační linka

Informační linka

Cestujícím pomůže nová informační linka

Od 1. září budou moci cestující ve veřejné dopravě v Olomouckém kraji využívat služeb telefonní informační linky. Zavede ji krajský koordinátor dopravy KIDSOK.

Nová linka pro Integrovaný dopravní systém Olomouckého kraje (IDSOK) bude mít telefonní číslo 588 88 77 88. Zájemcům bude k dispozici v pracovních dnech od 7 do 15 hodin.

Cestující se na lince dozvědí například podrobnosti o cenách a platnosti všech jízdních dokladů v IDSOK, seznámí se s KOMBIZÓNAMI a ověří si informace o tarifních zónách. Pracovníci linky jim také sdělí vše potřebné o žákovském a studentském jízdném, průkazech umožňujících slevy a uznávání dokladů při přestupování mezi osobními a spěšnými vlaky, příměstskými autobusy a městskou hromadnou dopravou.

24. 5. Jana

Zítra: Viola