Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > VÝSLEDKY VOLEB 2017

VÝSLEDKY VOLEB 2017

22.10.2017

Výsledky voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky v obci Březsko. Ze 178 voličů se dostavilo111. Volební účast je 62,4 %.

Pořadí stran  a hnutí podle  získaných hlasů : ANO č. 21 36 hlasů, KDU-ČSL č.24 17 hlasů, Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura č.29 13 hlasů, Česká pirátská strana č.15 10 hlasů, ODS č.1 9 hlasů, ČSSD č.4 9 hlasů, Starostové a Nezávislí č.7 6 hlasů, ROZUMNÍ - stop migraci a doktátu EU č.10 3 hlasy , KSČM č. 8 3 halsy, Řád národa č. 2 1 hlas, Strana svobodných občanů č. 12 1 hlas, Referendum o Evropské unii č. 19 1 hlas.

10. 12. Julie

Zítra: Dana