Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > TŘÍ KRÁLOVÁ SBÍRKA 6.1.2018

TŘÍ KRÁLOVÁ SBÍRKA 6.1.2018

6.1.2018

V Konickém regionu proběhne tradiční Tříkrálová sbírka ve dnech  5. až 7. ledna 2018. Sbírkabude zahájena Mší svatou s požehnáním koledníkům v pátek 5. ledna 2018 v 18.00 hodin v Konickém farním kostele. Hlavním dnem koledy bude sobota 6.1.2018. V roce  2018 je obecným účelem Tříkrálové sbírky pomoc rodinám a lidem v nouzi u nás i v zahraničí a podpora charitního díla.

19. 11. Alžběta

Zítra: Nikola