Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > CHOVATELSKÁ VÝSTAVA KONICE

11.8.2018
Datum ukončení:
12.8.2018

Český svaz chovatelů Konice zve na výstavu králíků, drůbeže, holubů, exotů, pavouků a kaktusů. A to v sobotu 11.8.2018 od 9 do 18 hodin a v neděli 12.8.2018 od 8 do 16 hodin v arealu chovatelů v Konici za Kružikovou ulicí. Vstupné 30,- kč děti do 15 let vstup zdarma. Občerstvení zajištěno, pečené makrely, točené pivo. Pro děti skákací hrad a jízda na koních. Bohatá tombola.

21. 10. Brigita

Zítra: Sabina