Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU

3.9.2018

Základní škola a gymnázium města Konice, oznamuje žákům a jejich zákonným zástupcům, že nový školní rok bude zahájen v pondělí dne 3. září 2018 v 7.50 hodin.

Zahájení povinné školní docházky žáků 1. ročníku se uskuteční od 8 hodin před budovou školy, v případě nepříznivého počasí ve vstupním prostoru školy. Dne 3. září bude vyučování ukončeno do 9 hodin.

Školní jídelna oznamuje, že vaření obědů pro žáky bude zahájeno v úterý dne 4.9.2018. Rodiče nových žáků si mohou přihlášky ke stravování vyzvednout v kanceláři školní jídelny od 28.8. do 3.9. v době od 8 do 14 hodin. Ostatní strávníci si mohou obědy přihlásit  sami pomocí internetového přihlašování, telefonicky na čísle 582 302 672 nebo osobně v kanceláři školní jídelny ve výše uvedených trmínech.

Firma Autobusová doprava Studený bude potvrzovat průkazy na žákovské jízdné ve čtvrtek 30.8. a v pátek 31.8.2018 od 7.30 do 11 hodin ve vstupním areálu školy.

20. 11. Nikola

Zítra: Albert