Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > VÝSTAVA DROBNÉHO ZVÍŘECTVA KONICE

VÝSTAVA DROBNÉHO ZVÍŘECTVA KONICEDatum konání:
17.8.2019
Datum ukončení:
18.8.2019

ČSCH Konice zve na výstavu králíků, holubů, drůbeže a okrasného ptactva. Která je v letošním roce rozšířena o okresní výstavu mladých králíků a ukázku kaktusů. V chovatelském areálu za Kružíkovou ulicí. Kde máte možnost i nákupu chovných zvířat. Výstava se koná v sobotu 17.8 od 9.00 do 18.00 hodin a v neděli 18.8. od 8.00 do 16.00 hodin.

pro děti chystáme nafukovací hrad a jízdu na koni pro ostatní návštěvníky bohatou tombolu. Rovněž se uskuteční losování o hlavní cenu výstavy živé sele a další zajímavé ceny i živá zvířata. O které se bude losovat až v neděli v 15.30 hodin. Tradiční bohaté občerstvení zajištěno, včetně pečených makrel a točeného piva.

Vstupné pro děti do 15 let zdarma dospělí 30,- kč. 


Meteoradar

22. 8. Bohuslav

Zítra: Sandra

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

Logo_kraje_na_web.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

105526