Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > VÝSTAVA DROBNÉHO ZVÍŘECTVA KONICE

17.8.2019
Datum ukončení:
18.8.2019

ČSCH Konice zve na výstavu králíků, holubů, drůbeže a okrasného ptactva. Která je v letošním roce rozšířena o okresní výstavu mladých králíků a ukázku kaktusů. V chovatelském areálu za Kružíkovou ulicí. Kde máte možnost i nákupu chovných zvířat. Výstava se koná v sobotu 17.8 od 9.00 do 18.00 hodin a v neděli 18.8. od 8.00 do 16.00 hodin.

pro děti chystáme nafukovací hrad a jízdu na koni pro ostatní návštěvníky bohatou tombolu. Rovněž se uskuteční losování o hlavní cenu výstavy živé sele a další zajímavé ceny i živá zvířata. O které se bude losovat až v neděli v 15.30 hodin. Tradiční bohaté občerstvení zajištěno, včetně pečených makrel a točeného piva.

Vstupné pro děti do 15 let zdarma dospělí 30,- kč.

22. 8. Bohuslav

Zítra: Sandra