Úvodní stránka > Aktuálně > Přípravy na novou terénní odlehčovací službu Charity Konice - DOTAZNÍK

Přípravy na novou terénní odlehčovací službu Charity Konice - DOTAZNÍK

Charita Konice poskytuje pečovatelskou službu. Ta pomáhá v domácnosti klienta a po provedení nasmlouvaného úkonu pracovnice z domácnosti klienta odjíždí. Vnímáme ale rostoucí potřebnost tuto službu rozšířit. Pomocí by mohlo otevření nové terénní odlehčovací služby. K vlastnímu zahájení příprav nové služby je nutné zjistit její potřebnost a za tím účelem jsme připravili velmi jednoduchý a stručný dotazník. Prosíme veřejnost o jeho vyplnění, což lze učinit během několika málo chvil také přímo na tomto našem webu.

17. 11. Mahulena, Den studentů

Zítra: Romana