Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > SBĚROVÁ NÁDOBA NA POUŽITÉ JEDLÉ TUKY A OLEJE

SBĚROVÁ NÁDOBA NA POUŽITÉ JEDLÉ TUKY A OLEJE

4.3.2020

Obec Březsko oznamuje zahájení sběru použitých jedlých tuků a olejů. Na návsi je umístěna zelená nádoba s oranžovým víkem, ta je určena na sběr jedlých tuků a olejů z domácnosti. Jsou to například oleje na fritování ,smažení a ztužené jedlé tuky. Tuky a oleje vhazujte do nádoby pouze v uzavřených PET lahvích.

Do nádoby nepatří technické a průmyslové oleje a maziva. Například motorové ,převodové a tlumičové oleje a mazací vazelíny.

8. 4. Ema

Zítra: Dušan