Úvodní stránka > Aktuálně > Omezení úředních hodin OÚ Březsko

Omezení úředních hodin OÚ Březsko

Omezení úředních hodin_0001.jpg

Vláda rovněž s platností od 16. března 2020 zakázala všem lékařům, zubním lékařům, farmaceutům a zdravotnickému personálu čerpání dovolené po dobu nouzového stavu. Naopak nařídila všem orgánům veřejné moci a správním orgánům, aby přešly na omezený provoz spočívající ve vykonávání jen nezbytně nutné agendy, omezení osobních kontaktů s veřejností či klienty i mezi zaměstnanci jako takovými a snížily počet zaměstnanců na pracovišti na nezbytně nutné minimum. „To znamená, že by měly do týdne mít jenom omezený rozsah úředních hodin, a to na pondělí a středu v maximálním rozsahu tři hodiny,“ upřesnil předseda vlády.

8. 4. Ema

Zítra: Dušan