Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > PROVOZNÍ DOBA ÚŘADŮ

16.3.2020
Datum ukončení:
24.3.2020

Z důvodu zamezení šíření nemoci COVID19 jsou omezeny nebo zrušeny provozy úřadů. Město Konice uzavřelo pro veřejnost všechny objekty Městského úřadu do 24.3.2020. Kontakt s úřady jen po telefonu.

Obecní úřad Březsko otevřen jen pondělí a středa od 16 do 18 hodin.

Knihovna Březsko je zavřená do odvolání.

Žádáme občany, aby sledovali a řídili se pokyny krizových štábů z televize rozhlasu a internetu.

8. 4. Ema

Zítra: Dušan