Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ZÁPIS DO 1. ROČNÍKU ŠKOLNÍ ROK 2020/21

1.4.2020
Datum ukončení:
15.4.2020

Základní škola a gymnázium města Konice oznamuje změnu organizaci zápisu do 1. ročníku pro školní rok 2020/21 . Zápis proběhne ve dnech 1.4.2020 - 15.4.2020 bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Zákonný zástupce dítěte doručí přihlášku dítěte k zápisu některým z následujících způsobů. 1. do datové schránky školy - ieegh5c . 2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem nelze poslat jen prostý email !!!! na adresu  reditelna@gymnazium-konice.cz. 3. poštou na adresu Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace, Tyršova609, Konice , 798 52. 4. osobně.

8. 4. Ema

Zítra: Dušan