Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > NAKLÁDÁNÍ S ODPADEM V NOUZOVÉM STAVU

1.4.2020
Datum ukončení:
30.4.2020

FCC Litovel odpadová společnost oznamuje jak nakládat s odpadem v době nouzového stavu. Nakládání s odpadem v nouzovém stavu má zvláštní pravidla , protože odpad může být zdrojem přenosu infekce. Dbejte maximální míru ochrany a osobní hygienu při nakládání s odpady. Použité roušky, rukavice a kapesníčky ukládejte do plastového pytle. ten odkládejte uzavřený do směsného komunálního odpadu. V žádném případě je nedávejte do tříděného sběru. Žádné odpady NEODKLÁDEJTE mimo kontejnery a popelnice.

POKUD NEJSTE NAKAŽENI ANI V NAŘÍZENÍ KARANTÉNĚ - nakládejte se svými odpady jako doposud - třiďte odpady tak jak jste zvyklí.

OSOBY V KARANTÉNĚ ODPAD NYNÍ NETŘÍDÍ!! Hrozil by přenos infekce. Jste-li v karanténě, odkládejte veškeré odpady do pevného plastového pytle, pevně zavažte a na povrchu ošetřete dezinfekcí. Poté jej můžete odložit do popelnic a kontejnerů na směsný odpad.

Vážení spoluobčané, všichni se snažte minimalizovat celkový objem a množství odpadů, které není v současné době nutné produkovat. Chovejte se zodpovědně nejen sami k sobě a svému okolí, ale také k všem lidem, kteří pro nás zajišťují nakládání s odpady.

Více informací na našich internetových stránkách. Děkujeme, že se chováte zodpovědně FCC Litovel.

1. 6. Laura

Zítra: Jarmil