Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY KONICE

4.5.2020
Datum ukončení:
15.5.2020

Zápis do Mateřské školy Konice proběhne ve dnexh 4.5. - 15.5.2020. Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí. Žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání je možné  podat jednou z možných variant.

1. datovou schránkou uhqks43
  2. e-mailem s uznávaným elektronickým podpisem  mskonice@volny.cz
  3. poštou  Mateřská škola Konice, příspěvková organizace, Smetanova 202, 798 52
  4. osobním podáním 4.5-15.5.2020 od. 8. hod. do 11. hod.

Přijímání žádostí bude ukončeno 15.5.2020 v 11.hod. Na pořadí obdržených žádostí nebude brán zřetel.

Více na www.mskonice.cz

1. 6. Laura