Úvodní stránka > Dobrovolní Hasiči

Dobrovolní Hasiči

Vybavenost:

V r.2010 obdrželi naši Dobrovolní Hasiči příspěvek od Olomouckého kraje na pořízení osobních

ochranných pomůcek, které nezbytně potřebují k jakékoliv zásahové situaci.

Výše příspěvku byla 4.000,-Kč.

Za pomoci tohoto příspěvku mohla být jednotka dovybavena:

Zásahové rukavice - bez nich vůbec nelze zúčastnit se zásahu

Ochranná reflexní blůza - nezastupitelná z hlediska bezpečnosti

Savice + koš - nezbytné vybavení

Obec se na nákladech dovybavení podílela částkou 7.258,-Kč.

22. 7. Magdaléna

Zítra: Libor