Úvod > Obec > Informace,odkazy-důležité, zajímavé

Informace, odkazy -důležité, zajímavé

1. HZS a Asociace Záchranný kruh radí a informuje:

Hasičský záchranný sbor občanům

Rady a návody co dělat v krizových situacích:

Záchranný kruh

2. Čerstvé zprávy Prostějovského deníku

3. Rizikové kácení dřevin

Mgr. Radim Kristek nabízí nátěr okapů a střech, také rizikové kácení stromů a veškeré práce ve výškách. Pokud máte o tuto službu zájem, kontaktujte pana Kristka na tel. č. 733 398 777, nebo si vyzvedněte kontakt na obecním úřadě. Cena a průběh prací při osobní domluvě.

4. Nabídka prodeje dřevěných briket

5. RWE - Zákaznické služby

Dobrý den.

Vážení přátelé po zrušení Kontaktního místa (dříve „Zákaznické kanceláře RWE“) na Vrahovické ulici v Prostějově, kterou jsme pro RWE- Zákaznické služby provozovali do 25.1.2011 , došlo také i k přemístění naši technické kanceláře a to k 1.6.2011.
Technická kancelář „Partnera RWE“ byla přemístěna z ulice Vrahovická, na ulici Školní č. 18, ( vchod z ulice Kramářská) v Prostějově.
V příloze této zprávy jsou informace o naší pracovní činnosti jako „Partnera RWE“, včetně situační mapky umístění kanceláře.

Z důvodu, že k nám stále chodí zákazníci, kteří požadují provedení přepisu, plynoměru, nahlášení stavu plynoměru, odmontování plynoměru a další jiné služby spadající již jen do kompetence „Zákaznických kanceláří RWE“, tak znovu upozorňujeme, že dle RWE lze většinu záležitostí spojených se zemním plynem a elektřinou již pohodlně vyřídit z domova a to několika způsoby:

• NONSTOP telefonní zákaznickou linkou RWE na čísle 840 11 33 55
  • Prostřednictvím bezplatné aplikace RWE na stránkách www.rwe.cz
  • e-mail na dresu: info@rwe.cz
  • prostřednictvím aplikace Skype

• - písemně na korespondenční adrese: RWE Zákaznické služby, s.r.o.
• Plynární 2748/6,
• 702 72 Ostrava - Moravská Ostrava

Všechny formuláře a tiskopisy lze stáhnout z webových stránek RWE, ve kterých se však zákazníci málo orientují.
Z tohoto důvodu vám uvádíme elektronickou adresu, na které lze všechny formuláře a tiskopisy bezproblémově stáhnou.
Je to tato adresa: http://www.rwe.cz/cs/do-zp-formulare-ke-stazeni-5687/

Prosíme uložte si tuto adresu, protože ji můžete poskytnou jak svým spoluobčanům, tak i známým a ulehčit jim orientaci v jejich ztížené situaci.

Jeli ve vašich silách, vytisknout uvedené informace a vyvěsit je na tabulích vašich úřadů, tak vám předem velmi děkujeme.

Kačenka Daniel
Montáže inženýrských sítí spol. s r.o.
Školní č.18 (vchod z Kramářské ulice)
796 01 Prostějov

Tel: 581 030 913, 582 330 986, 731 488 014
Email: mis-pv@volny.cz

6. Policie ČR - Územní odbor Prostějov

Policie ČR.jpg
Propojení stránek obce Březsko se stránkami Policie ČR - Územní odbor Prostějov.
Na těchto stránkách získáte spoustu důležitých zpráv, včetně zpravodajství o kriminálních případech a další zajímavé a hodnotné informace.

7. Podmínky získání dotací od Olomouckého kraje

Energetické úspory-dotační program

Olomoucký kraj odstartoval vlastní dotační program na podporu energetických úspor.
Olomoucký kraj se snaží vyřešit negativní dopady současné hospodářské krize. Snížit spotřeby energií, oživit podnikatelské aktivity stavebních firem a zvýšit zaměstnanost v regionu má pomoci finanční příspěvek na zateplení rodinných domů a výměnu oken.
Podrobné informace k Podmínkám poskytování příspěvku podávají všechny hospodářské komory v Olomouckém kraji již od 15. 6. 2009.

8. Potřebujete vyhledat dopravní spojení?

idos-logo.gif