Úvodní stránka > Úřední deska

Úřední deska

Naposledy změněno: 7. 11. 2018 17:57

Prohlašujeme, že v souladu se zákonem č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím, jsou na elektronické i listinné úřední desce obce vyvěšeny stejné dokumenty. V případě vícestránkových dokumentů může být na listinné úřední desce uvedeno pouze oznámení o vyvěšení, přičemž originál dokumentu lze prohlédnout na obecním úřadě.

Listinná úřední deska je umístěna vedle autobusové zastávky na návsi a je přístupná 24h denně.

10. 12. Julie

Zítra: Dana