Úvodní stránka > Oprava MK 885/1

Oprava MK 885/1

Na této stránce bychom Vás rádi informovali o průběhu opravy místní komunikace č.885/1, včetně fotodokumentace. Tento projekt s názvem " Oprava místní komunikace parc.č. 885/1 v obci Březsko" je realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje z POV 2011, ve výši 500.000,-Kč.

Logo Olomouckého kraje                  Program obnovy venkova Olomouckého kraje

Opravu provádí firma INSTA, která obci nabídla do výběrového řízení nejlepší nabídku jak po stránce finanční, tak celkové koncepce průběhu prací.

Fotografie silnice před opravou:

A finální stav:

22. 5. Emil