Úvodní stránka > Obecní knihovna > Zajímavé tituly

Zajímavé tituly

DÁVNÉ POVĚSTI NÁRODA ČESKÉHO

I. díl Doba pohanská, II. díl Doba křesťanská, III. díl Doba královská

Formát 160 x 230 mm, váz., 560  str., (všechny tři díly jsou obsaženy v jedné knize)

Na tomto díle pracoval tvůrčí tým pod vedením PhDr. Olgy Špétové pět let. S potěšením Vám sdělujeme, že hlavní tvůrci pocházejí z Moravy – autor PaedDr. J. F. Bobák je rodák ze Zlína, akademická malířka Magda Veverková Hrnčířová je rodačka z Rožnova pod Radhoštěm.

Jedná se o výjimečné,  unikátní  dílo celospolečenského významu zaměřené na podporu četby  a      vzdělanosti  našich  dětí    a    mládeže,  které  od  dob  Jiráskových   nemá  obdoby  a  které   svým 560stránkovým  rozsahem   překonává  vše, co  dosud     bylo  vydáno.

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín