Úvodní stránka > Oprava MK p.č.890

Oprava MK p.č.890

Na této stránce bychom Vás rádi informovali o průběhu opravy místní komunikace č.890, včetně fotodokumentace. Tento projekt s názvem " Oprava místní komunikace parc.č. 890 v obci Březsko" je realizován za finanční spoluúčasti Olomouckého kraje z POV 2012, ve výši 500.000,-Kč.

Opravu provádí firma Jan Lakomý - Luká 34, 783 24 Slavětín

Silnice před opravou byla ve velmi špatném technickém stavu, což dokládají fotografie:

Oprava byla provedena a zde jsou fotografie současného stavu. Rozdíl je obrovský, po takovém krásném povrchu se bude hned jinak jezdit!

20. 11. Nikola

Zítra: Albert