Úvodní stránka > Dobrovolní Hasiči > Podpora jednotky od KÚOK

Podpora jednotky od KÚOK 2017

Publicita JSDH 2017.jpg

Z celkové částky 33.950,- Kč činila dotace od Olomouckého kraje 16.450,- Kč a z rozpočtu obce Březsko byla uhrazena částka 17.500,-Kč. Věříme, že pořízení nové elektrocentrály pomůže zlepšit akceschopnost naší JSDH a tímto děkujeme Olomouckému kraji za poskytnutou podporu.

100_3085.JPG  100_3089.JPG 100_3091.JPG

Podpora jednotky od KÚOK 2016

Olomoucký kraj, na základě naší úspěšné žádosti o dotaci, podpořil i v letošním roce JSDH Březsko, částkou 13.000,- Kč. Tato částka tvoří téměř 50% nákladů na pořízení 9 ks pracovních stejnokrojů PS II, pro členy jednotky.. Celkové výdaje na pořízení stejnokrojů činily 27.116,- Kč.  Obec Březsko a JSDH Březsko děkuje poskytovateli dotace - Olomouckému kraji, za podporu naší jednotky.

100_2800.JPG                         100_2799.JPG                                         100_2798.JPG                          Obraz285.jpg

Podpora jednotky od KÚOK 2015

V letošním roce byla JSDH úspěšná v žádosti o dotaci  a získala tak podporu ve výši 5.000,-Kč . Poskytovatelem dotace je Olomoucký kraj, Jeremenkova 40a, 779 11 Olomouc.

Finanční dotace byla použita na nákup věcného vybavení jednotky. Zakoupeny byly 2 páry zásahové obuvi a 4 ks ochranného pláště výstražného. Celkové výdaje na akci byly 14.302,20Kč. Z toho bylo 5.000,-Kč hrazeno z dotace a obec se podílela částkou 9.302,20.

Obec Březsko děkuje Olomouckému kraji za pomoc při financování jednotky.

Podpora jednotky od KÚOK 2012

Naše jednotka získala od Olomouckého kraje v letošním roce neinvestiční příspěvek ve výši 15.000,- Kč,  jejímž účelem je zajištění akceschopnosti JSDH obcí. Příspěvek byl použit zejména na opravu přenosné stříkačky PS 12 a také byly hasičům zakoupeny kožené opasky-nutná součást jejich výstroje. Celkové výdaje akce byly 30.089,80 Kč.           Obec se podílela na celkových výdajích částkou 15.089,80 Kč.

Obec Březsko a členové jednotky JSDH velmi děkují a oceňují podporu, která jim byla poskytnuta Olomouckým            krajem.

19. 10. Michaela

Zítra: Vendelín