Úvodní stránka > Dotace > Oprava kaple Březsko Michnov

Oprava kaple Březsko Michnov

MMR bylo v letošním roce poskytovatelem dotace pro obec Březsko, na akci "Oprava kaple Březsko Michnov".

Kaplička byla již v dosti špatném technickém stavu a touto akcí se jí navrátil zpět její hezký vzhled a obnovila funkčnost pro budoucí generace.

Celkové náklady projektu: 138.268,-Kč, podíl dotace od MMR: 96.787,-Kč (70%), podíl obce: 41.481,-Kč (30%)

Obec Březsko děkuje Ministerstvu pro místní rozvoj za poskytnutou podporu.

Publicita kaplička24082016.jpg

Foto před akcí: