Úvodní stránka > Dotace > Výměna oken na KZ Březsko

Výměna oken na KZ Březsko

Na základě úspěšné žádosti, byla obci Březsko přiznána dotace na výměnu oken na Klubovém zařízení.

Poskytovatelem dotace je Olomoucký kraj, v rámci POV 2016. Výše podpory činila 40% z celkových uznatelných nákladů projektu.

Celkové náklady: 301.458,-Kč, z toho dotace: 120.583,-Kč, náklady obce: 180.875,- Kč.

Obec Březsko děkuje Olomouckému kraji za poskytnutou podporu.

Publicita POV 201604102016.jpg

Foto před akcí: