Úvodní stránka > Dotace > Oprava místní komunikace - Kopeček

Oprava místní komunikace - Kopeček

Obec byla v letošním roce 2016, příjemcem dotace od MMR na opravu místní komunikace na "Kopečku".

Cesta byla již ve velmi špatném technickém stavu a touto opravou byla uvedena do plně funkčního stavu, který odpovídá požadavkům na bezpečný provoz.

Celkové náklady akce: 644.579,37Kč, dotace od MMR: 322.289,-Kč, náklady obce: 322.290,37Kč

Obec Březsko děkuje Ministerstvu pro místní rozvoj za přidělení pordpory pro naši obec.

Publicita cesta Kopeček24082016.jpg

Foto před opravou: