Úvod > Obec > Aktuality

Úřední hodiny pro veřejnost:

Pondělí   08:00 – 12:00      14:00 - 18:00

Středa     08:00 – 12:00      14:00 - 18:00

V ostatní dny dle dohody.

Pro vyřízení Vašich požadavků a záležitostí využívejte prosím písemné formy, elektronických komunikačních kanálů nebo telefonu.

Prodej stromků

Datum konání: 15. 3. 2024

Vážení občané!

Oznamujeme Vám, že firma  KOHAPLANT, spol. s r.o., prodejce ovocných dřevin v naší obci  uskuteční prodej ovocných stromků různých druhů a odrůd,

vypěstovaných z bezvirózního materiálu pro jarní výsadbu. Všechny rostliny se budou prodávat za jednotnou  cenu 215 KČ.

Prodávat se budou tyto druhy a odrůdy ovocných dřevin:

meruňky,jabloně, broskve, švestky, hrušky, třešně srdcovky, rybíz , angrešt, rúže, ringle borůvky, ostružiny, kiwi, vinná réva, amelanchier, tayberry, lísky, moruše, vlašský ořech, nektarinky,  osvědčené odrůdy vynikající chuti, nenáročné pro pěstování.

Speciální zakořeňovací hnojivo za 50 KČ. Kořeny jsou ošetřeny disperzním gelem zabraňujícím jejich vysychání.

dne: pátek 15. březen

v čase od: 8:40

na prodejním místě: na návsi

Jarní sběr velkoobjemových a nebezpečných odpadů

Datum konání: 6. 5. 2024 - 7. 5. 2024

Březsko  sobota   18.5.2024 9:25 - 9:55 (sběr přímo do vozidla)
               pondělí    6.5.2024 1 x 30m3 odpoledne (přistavený velkoobjemový kontejner)
               úterý        7.5.2024                 dopoledne (odvoz kontejneru)

Oznámení o přerušení dodávky elektrické energie

Datum konání: 27. 3. 2024

27.3.2024 bude vypnutá elektřina v obci. Odstávka bude probíhat v dvouhodinových intervalech v různých částech obce. Podrobný rozpis vypnutých čísel popisných a ve kterých časech, najdete v přiložených dokumentech:  eon_oznameni1.pdf,  eon_oznameni (2).pdf,    eon_oznameni (3).pdf.

ZMĚNA-Čištění a revize komínů - jaro 2024

Datum konání: 9. 3. 2024

ČIŠTĚNÍ A REVIZE BUDOU PROBÍHAT V DOPOLEDNÍCH HODINÁCH

Komíny jaro 2024.jpg

Objednat si vyčištění a revizi komína je možno i na tel. čísle OU: 582 396 034

Daňová přiznání - podání v Konici i online

Datum konání: 25. 3. 2024 - 2. 4. 2024

Leták-podání online.jpg FÚ-výjezdy do Konice.jpg

Charita Konice vyhlašuje sbírku

leták Hanákovi.jpg

Lyžování Kladky

Lyžování Kladky.jpg

Zvýhodněná cena paliva - pila Javořice

Pila Javořice, a.s. v Ptenském Dvorku nabízí štípané palivové dříví za zvýhodněnou cenu.

Jehličnatá polínka délky 33 cm koupíte v ceně 1090 Kč / sypaný prostorový metr, včetně DPH.

Při objednávce 10 sprm Vám dříví přivezeme až do vzdálenosti 40 km na náklady pily.

Podmínkou je odvoz do 29. února 2024.

Objednávejte na www.pila-javorice.cz nebo na tlf. 606 752 517

Zdražení papírového jízdného od 1. 1. 2024

Vážení cestující,

v termínu 1. 1. 2024 dojde u všech jízdních dokladů prodaných v papírové podobě, a to i v případě, kdy bude platba za jízdné provedena platební kartou ke zdražení cca o 15 % oproti stávajícím cenám. Zdražení se nedotkne jízdních dokladů za zavazadlo, psa a kolo a také se neprojeví v ceníku C (ceníky jednotlivých MHD).

Při nákupu elektronických jízdních dokladů se od 1. 1. 2024 pro cestující nic nemění.
Výhody využití elektronických jízdních dokladů:

• jízdenku můžete kdykoli vrátit a bude Vám vrácena nevyužitá část jízdného,
        • v případě uplatnění zlevněného jízdného se při odbavení nemusíte prokázat žádným dalším průkazem.
        • zrychlení odbavení ve vozidlech,
        • jsou více zabezpečené proti případnému zneužití,
        • o svůj jízdní doklad nepřijdete ani v případě ztráty Vašeho mobilního telefonu či platební karty,
        •  snížení ekologické stopy díky omezení tisku na speciální papír.

Další informace zájemci naleznout na webu www.idsok.cz.

Zdražení_jízdného.png

Beseda - solární ohřev vody

Datum konání: 4. 12. 2023

Obecní úřad Březsko zve občany na seminář na téma Solární ohřev vody v domácnostech. Beseda bude probíhat se zástupcem firmy YellowSun, který Vás seznámí s tématikou a je připraven zodpovědět všechny vaše dotazy. Datum konání je 4.12.2023 od 16:00 hod. v zasedací místnosti Obecního úřadu.

EcoSun - solární ohřev vody.jpg