Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

PRODEJ MORAGRO

Datum konání: 6. 9. 2017

Moragro prostějov nabízí: obiloviny, šroty, směsi pro nosnice, kačeny, kuřata, brojlery, krůty, králíky, prasata, krmivo pro psy, kočky, pšeničné a chlebové mouky přímo od výrobce.

Vše za příznivé ceny vysoké kvality. Prodej se uskuteční ve středu 6. září 2017 v 10.30. hodin před obchodem ve Březsku.

Odečítání elektroměrů

Datum konání: 4. 9. 2017

Dnes, od 10:00 do 15:00 hod., bude v naší obci probíhat odečítání elektroměrů, pro účely výpočtu spotřeby energie za uplynulý rok. Odečítají se všechny elektroměry, tzn. dodávaná energie od všech dodavatelů. V případě Vaší nepřítomnosti  Vám pracovnice zanechá ve schránce kontaktní informace a případně náhradní termín odečtů. Odečet musí být proveden pracovnicí osobně, nelze tedy provést samoodečet a zanechat stav elektroměru na lístku na dveřích ani nikde jinde.

Nabídka zaměstnání - Charita Konice

Charita Konice přijme: zdravotní sestra - na plný i částečný úvazek v terénní zdravotní a hospicové péči a v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Dále - pracovník sociálních služeb ( pečovatel-pečovatelka) - v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Místo je vhodné pro muže i ženy. U této profese přijmeme i nevyškolené zájemce, kterým nabízíme doplnění vzdělání v průběhu pracovního poměru na náklady Charity. Vhodným uchazečům nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v péči o seniory, profesní podporu a pomoc, vstřícné jednání, zaměstnanecké benefity. Podrobnější informace podají pracovníci Charity Konice, naleznete je na webu www. konice.charita.cz, nebo je sdělíme na telefonu: 739 246 018, 739 526 278.

Nabídka zaměstnání - Železárny Prostějov

Železárny Annahütte Prostějov přijmou zaměstnance na dělnické pozice. Nabízí: měsíční mzdu až 25.000,- Kč, cestovní náklady hradí zaměstnavatel, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, řada zaměstnaneckých benefitů=rekreace v závodním středisku, dětské tábory a další, Firma požaduje: dobrý zdravotní stav a časovou flefibilitu. Kontaktní osoba Ing. Pavla Kňávová, tel: 725 431 451. Bližší informace získáte na OÚ a na úřední desce obce.

OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOV

Datum konání: 31. 8. 2017

ZD Vícov, provoz Jatky a masná výroba Lešany Vám tímto oznamuje, že zahajuje prodej v nově otevřené podnikové prodejně masa a uzenin v Konici na adrese Smetanova 107, původně prodejna masa a uzenin pana Šmídy. Nabízíme všechny druhy vepřového a hovězího masa včetně drobů a dále široký sortiment uzených, vařených a pečených výrobků a specialit. Vepřové i hovězí maso pochází ze zvířat od zemědělců z nejbližšího okolí . Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky masa ani maso mražené nebo maso z dovozu. Naším hlavním cílem vždy bylo a bude nabízet  vysoce kvalitní řeznicko uzenářské výrobky. Dovolujeme si Vás tímto pozvat k nákuům denně čerstvého a kvalitního  masa a uzenin.

CHOVATELSKÁ VÝSTAVA KONICE

Datum konání: 19. 8. 2017 - 20. 8. 2017

Jako každý rokem v srpnu Vás zve ZO ČSCH v Konici na tradiční výstavu králíků, holubů, drůbeže a okrasného ptactva, která je v letošním roce rozšířena o okresní výstavu mldých králíků. V chovateském areálu za Kružíkovou ulicí. Kde máte možnost i nákupu chovných zvířat. Otevřeno sobota: 19.8. od 13 do 18 hodin a neděle 20.8. od 8 do 16 hodin. Poro děti chystáme tradiční nafukovací hrad a jízdu na koních, pro ostatní návštěvníkybohatou tombolu, hlavní cena žívé sele. Losování tomboly proběhne v neděli v 15.30 hodin. Tradiční bohaté občerstvení zajištěno, včetně pečených makrel a točeného piva. Vstupné pro děti do 15 let zdarma adospělí 30,-kč.

Srdečně Vás zvou chovatelé v Konici

PRODEJ MORAGRO

Datum konání: 9. 8. 2017

Moragro Prostějov nabízí: obiloviny, šroty, směsi pro nosnice, kačeny, kuřata, brojlery, krůty, králíky, prasata, krmivo pro psy, kočky, pšeničné a chlebové mouky přímo od výrobce. Vše za příznivé ceny vysoké kvality. Prodej se uskuteční ve středu 9. srpna 2017 v 10.30 hodin před obchodem ve Březsku.

ZASTUPITELSTVO

Datum konání: 11. 8. 2017

Zveme občany na 29. zasedání zastupitelstva obce Březsko, které se koná dne 11.8.2017 v 19 hodin v zasedací místnosti obecního úřadu.

MÍSTNÍ OBECNÍ POPLATKY STOČNÉ

Datum konání: 2. 8. 2017 - 31. 10. 2017

Obecní úřad Březsko oznamuje občanům, že se vybírají místní poplatky včetně stočného.

MODĚVA KONICE PŘIJME ŠVADLENY

Datum konání: 31. 8. 2017

Moděva oděvní družstvo Konice přijme na svoji provozovnu v Konici kvalitní vyučené švadleny. Pracovní doba od 6 do 14 hodin. Jednosměný provoz, možnost i na zkrácený úvazek. Nástup možný ihned.

Zájemkyně o zaměstnání se mohou přihlásit osobně na perzonálním oddělení družstva u paní Havlíčkové nebo na čísle 582 302 371.

21. 1. Běla

Zítra: Slavomír