Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

1 8 15 20 22 Starší

PODPISOVÁNÍ SMLUV KOMPOSTÉRY

Datum konání: 6. 11. 2015

Oznamujeme občanům že jsou na obecním úřadě připraveny k podpisu smlouvy o výpujčce kompostérů. K podpisu je nutné sdělit parcelní číslo na, kterém bude kompostér umístěn.

INFORMACE KE KOMPOSTÉRŮM

Datum konání: 12. 10. 2015

Smlouvy o bezplatné výpůjčce kompostérů se budou uzavírat od 1.11.2015. Do té doby žádáme občany o oznámení  parcelního čísla pozemku kde bude umístěn kompostér. Kdo nemá kompostér je možno vyzvednout na obecním úřadě. Více o kompostování na internetových stránkách obce Březsko a úřední desce.

KOMPOSTÉRY

Datum konání: 10. 10. 2015

V sobotu 10.10.2015 dopoledne, se budou rozvážet kompostéry. Po převzetí kompostéru bude s vypůjčitelem uzavřena  smlouva o výpůjčce na dobu 5 let. Po této tobě se vypůjčitel stává majitelem kompostéru. Nájemce nahlásí parcelní číslo pozemku na kterém bude kompostér umístěn. Kompostéry jsou ve dvou velikostech - 1200 l a 1600 l .

1 8 15 20 22 Starší

21. 1. Běla