Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu

1 9 18 24 26 Starší

SDH ČLENSKÁ SCHŮZE

Datum konání: 23. 6. 2016

SDH Březsko dává na vědomí svím členům , že ve čtvrtek 23.6.2016 v 18.30 hodin se bude konat členská schůze v zasedací místnosti obecního úřadu.

KOTLÍKOVÁ DOTACE

Datum konání: 16. 5. 2016 - 17. 5. 2016

Vážení spoluobčané, dnes a zítkra budou v obci zástupci společnosti ENBRA kteří zjištůjí stáří a druh topení pro vyřízení druhé výzvy kotlíkové dotace.

Pro případný zájem prosím kontaktujte pana Laníka na tel. 777 994 700

KONTEJNER NA BIOLOGICKÝ ODPAD

Datum konání: 1. 4. 2016 - 15. 11. 2016

U kluziště je přistaven kontejner na biologicky rozložitelný odpad.

Do kontejneru patří: tráva, seno, sláma, květiny, plevel,  ovoce a zelenina, listí, drny bez kamení, drobný dřevěný odpad do průměru 30cm a délky 40cm.

Do kontejneru nepatří: kamení, stavební odpad, železo, uhynulá zvířata a ryby, papír, sklo, plasty, oleje, komunální a nebezpečný odpad a odpad, který není biologického původu.

Větve a dřevěný odpad větších rozměrů odkládejte vedle kontejneru- bude poštěpkován.

PODPISOVÁNÍ SMLUV KOMPOSTÉRY

Datum konání: 6. 11. 2015

Oznamujeme občanům že jsou na obecním úřadě připraveny k podpisu smlouvy o výpujčce kompostérů. K podpisu je nutné sdělit parcelní číslo na, kterém bude kompostér umístěn.

INFORMACE KE KOMPOSTÉRŮM

Datum konání: 12. 10. 2015

Smlouvy o bezplatné výpůjčce kompostérů se budou uzavírat od 1.11.2015. Do té doby žádáme občany o oznámení  parcelního čísla pozemku kde bude umístěn kompostér. Kdo nemá kompostér je možno vyzvednout na obecním úřadě. Více o kompostování na internetových stránkách obce Březsko a úřední desce.

KOMPOSTÉRY

Datum konání: 10. 10. 2015

V sobotu 10.10.2015 dopoledne, se budou rozvážet kompostéry. Po převzetí kompostéru bude s vypůjčitelem uzavřena  smlouva o výpůjčce na dobu 5 let. Po této tobě se vypůjčitel stává majitelem kompostéru. Nájemce nahlásí parcelní číslo pozemku na kterém bude kompostér umístěn. Kompostéry jsou ve dvou velikostech - 1200 l a 1600 l .

1 9 18 24 26 Starší

22. 8. Bohuslav