image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuálně > Tříkrálová sbírka 2021

Tříkrálová sbírka 2021Z důvodu nepříznivé epidemiologické situace v souvislosti s COVID-19, je letošní sbírka, tak jak ji známe, zrušena.
V současné situaci není možné koledovat, aby dobrovolníci chodili ve skupinkách, natož aby zpívali. Sbírka přešla do online prostoru a přijímá dary na účet. Prvního ledna byla otevřena na stránkách www.trikralovasbirka.cz online pokladnička, kam mohou lidé posílat peníze, tedy na konkrétní účet. Zůstane otevřená až do 30. dubna. I letos je možnost dárcovské SMS. Virtuální koleda své dárce odměňuje videem zpívajících tří králů a požehnáním z úst otce Josefa Suchára, faráře z poutního místa Neratov v Orlických horách. (novinky.cz, 2020) 
Na stránkách Charity Konice : 
www.konice.charita.cz jsou veškeré informace k možnosti přispět do virtuální online kasičky a výtěžek bude připsán po zadání názvu Charity Konice přímo k výtěžku naší charity.

Druhou možností pro dárce, je darovat finanční prostředky do fyzické kasičky, která bude umístěna v kanceláři Obecního úřadu. Zájemci mohou tuto možnost využít každé pondělí a středu od 14:00 do 18:00 hod, a to až do 24. ledna 2021.

Sbírka.jpg