image
Drobečková navigace

Úvod > Obec > Aktuality

Aktuality


Úřední hodiny pro veřejnost:

Pondělí   08:00 – 12:00      14:00 - 18:00

Středa     08:00 – 12:00      14:00 - 18:00

V ostatní dny dle dohody.

Pro vyřízení Vašich požadavků a záležitostí využívejte prosím písemné formy, elektronických komunikačních kanálů nebo telefonu. Dodržujte také rozestupy a nošení respirátorů ve vnitřních prostorách úřadu.

Nabídka firmy Havelka - uhelné sklady

Firma Havelka uhelné sklady garantuje výhodné ceny kvalitního uhlí a briket pro objednávky  přijaté do 10 února. Zajistěte si dostatečnou zásobu uhlí a fixaci ceny u firmy Havelka. Objednávejte u Havelky na telefonním čísle 602 489 489.

Uhlí Havelka.jpgSdělení Finančního úřadu Prostějov

Finanční úřad žádá občany, aby k řešení svých požadavků využívali přednostně telefonního kontaktu na pracovníky úřadu. 

Sdělení FÚ Prostějov.jpgOřez dřevin - vlastníci nemovitostí

Ořez dřevin.jpg

Upozornění vlastníkům_plakát barevný.pdfZákaz chovu drůbeže pod širým nebem

Pod uvedeným odkazem je vložena tisková zpráva, týkající se zákazu chovu drůbeže, k zamezení přenosu ptačí chřipky.

Tisková zpráva č 224 - K zákazu chovu drůbeže pod širým nebem.pdfEnergie-mimořádná okamžitá pomoc-leták

leták MOP a energie.jpgDen bez dluhů - leták

LogiCall je servisní společnost, která spravuje pohledávky hned několika významných institucí v oblasti telekomunikací, energetiky a bankovního sektoru. Analýzou dle PSČ jsme zjistili zvýšený počet dlužníků ve Vaši obci a jejím okolí. Možná jste v nedávné minulosti zaznamenali akci „Milostivé léto“, kde je dlužníkům nabízená pomoc s výrazným snížením dluhu u státních institucí. Naše společnost má možnosti i u dalších věřitelů zajistit pomoc dlužníkům. Mnoho z nich nekomunikuje a nebo o svém dluhu neví. Tím narůstají jejich závazky buď ze zákonných důvodů a nebo v důsledku obchodních podmínek.
Dlužník má možnost nechat si prověřit zda u nás evidujeme nějaké dlužné částky, případně i jejich výši. Pokud bude u žadatele o lustraci nalezen dluh, budeme řešit možnosti, jak Vašemu občanovi pomoci a dluhu se zbavit s co nejmenšími dopady na jeho finance. Komunikace z naší strany probíhá telefonicky, nebo korespondenčně a je podřízena etickému kodexu sdružení AIACZ.

Den bez dluhů - leták.jpgUkončení činnosti Bohemia Energy

Vážení občané, 

v případě, že vaším dosavadním dodavatelem zemního plynu byla společnost Bohemia Energy, 3E (Europe Easy Energy), Comfort Energy, ČS Energie nebo X-Energie, prosíme o zaslání stavu plynoměru nejpozději do 29.října 2021 na e-mail distribuce@quantumas.cz, popřípadě nahlaste telefonicky na čísle 517 302 839. Je to NUTNÉ z důvodu ukončení činnosti uvedených dodavatelů plynu a nutnosti provést fakturaci. 

Děkujeme za spolupráci, společnost QUANTUM.Výběrové řízení - Charita Konice

Charita Konice vyhlašuje výběrové řízení na pozici: Vrchní sestra v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. V případě Vašeho zájmu naleznete podrobné informace na webových stránkách Charity Konice – www.konice.charita.cz v sekci Volná místa.

Svoje životopisy zasílejte do 31. 10. 2021 na email: pavlina.pasova@konice.charita.cz, případně poštou na adresu: Dům pokojného stáří Bohuslavice E9, 79856 Bohuslavice.

výběrové řízení DPS - vrchní sestra.pdfPrezentace firmy Čerpol

Firma Čerpol nabízí různé druhy čerpadel a nově zařadila do nabídky i bazénovou techniku. Prezentace v přílohách. 

Čerpol-bazény.pdfTopenářský servis - nabídka

Datum konání: 15. 7. 2021

TOPENÁŘSKÝ SERVIS s.r.o. a společenství kominíků a topenářů bude provádět v naší obci revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve ČTVRTEK 15.7.2021 

-cena za kontrolu a čištění komínu je 350 Kč

-cena za kontrolu a čištění plynového kotle je 350 Kč

-cena za revizi kotle na tuhá paliva je 800 Kč 

Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989