Úvod > Život v obci > Hlášení rozhlasu > Nabídka zaměstnání - Charita Konice

Nabídka zaměstnání - Charita Konice

Charita Konice přijme: zdravotní sestra - na plný i částečný úvazek v terénní zdravotní a hospicové péči a v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Dále - pracovník sociálních služeb ( pečovatel-pečovatelka) - v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Místo je vhodné pro muže i ženy. U této profese přijmeme i nevyškolené zájemce, kterým nabízíme doplnění vzdělání v průběhu pracovního poměru na náklady Charity. Vhodným uchazečům nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v péči o seniory, profesní podporu a pomoc, vstřícné jednání, zaměstnanecké benefity. Podrobnější informace podají pracovníci Charity Konice, naleznete je na webu www. konice.charita.cz, nebo je sdělíme na telefonu: 739 246 018, 739 526 278.