Úvod > Obec > Hlášení rozhlasu > SILVESTROVSKÝ OHŇOSTROJ 31.1.2020 V 20. HODIN

SILVESTROVSKÝ OHŇOSTROJ 31.1.2020 V 20. HODIN

Silvestrovský ohňostroj Březsko

Vážení spoluobčané.

Dovolte mi popřát vám příjemné prožití posledního dne tohoto ruku, jakož i pevné zdraví a mnoho štěstí v roce příští.

Silvestrovské oslavy jsou výrazně ovlivněny pátým stupněm v systému PES a v souvislosti s tím bych vám připomenul nutnost dodržování některých opatření.

1. V obci nejsou zakázány soukromé ohňostroje, avšak po 21 hodině je použití zábavní pyrotechniky povoleno jen na soukromých pozemcích bez přístupu veřejnosti.

2. Po 21 hodině není pohyb osob na veřejných prostranstvích povolen, výjimky jsou jasně vymezeny v systému PES.

3. Na veřejnosti není možné požívat alkohol.

4. Velký soukromý ohňostroj se bude konat na hrázi rybníka ve 20:00 hodin. Jeho zhlédnutí je možné z bydliště nebo z jakéhokoliv místa v obci při procházce do přírody nebo do okolí obce. Procházka obcí je možná maximálně v počtu dvou osob nebo početnější rodina žijící v jedné domácnosti

5. Při míjení se s dalšími osobami je nutné dodržovat minimální odstup 2 metry a používat roušku, která zakrývá ústa i nos.

6. Prosíme majitele koní, psů a dalších zvířat o jejich zabezpečení, aby při používání pyrotechniky tato neutrpěla psychickou újmu nedošlo k jejich zaběhnutí.

Přejeme pěkný Silvestr.