Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOV

OTEVŘENÍ PRODEJNY V KONICI MASNA VÍCOVDatum konání:
31.8.2017

ZD Vícov, provoz Jatky a masná výroba Lešany Vám tímto oznamuje, že zahajuje prodej v nově otevřené podnikové prodejně masa a uzenin v Konici na adrese Smetanova 107, původně prodejna masa a uzenin pana Šmídy. Nabízíme všechny druhy vepřového a hovězího masa včetně drobů a dále široký sortiment uzených, vařených a pečených výrobků a specialit. Vepřové i hovězí maso pochází ze zvířat od zemědělců z nejbližšího okolí . Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky masa ani maso mražené nebo maso z dovozu. Naším hlavním cílem vždy bylo a bude nabízet  vysoce kvalitní řeznicko uzenářské výrobky. Dovolujeme si Vás tímto pozvat k nákuům denně čerstvého a kvalitního  masa a uzenin.   


Meteoradar

7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124935