Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Nabídka zaměstnání - Železárny Prostějov

Nabídka zaměstnání - Železárny ProstějovŽelezárny Annahütte Prostějov přijmou zaměstnance na dělnické pozice. Nabízí: měsíční mzdu až 25.000,- Kč, cestovní náklady hradí zaměstnavatel, 5 týdnů dovolené, závodní stravování, řada zaměstnaneckých benefitů=rekreace v závodním středisku, dětské tábory a další, Firma požaduje: dobrý zdravotní stav a časovou flefibilitu. Kontaktní osoba Ing. Pavla Kňávová, tel: 725 431 451. Bližší informace získáte na OÚ a na úřední desce obce.

 


Meteoradar

5. 7. Cyril a Metoděj

Zítra: Mistr Jan Hus

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124881