Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Nabídka zaměstnání - Charita Konice

Nabídka zaměstnání - Charita KoniceCharita Konice přijme: zdravotní sestra - na plný i částečný úvazek v terénní zdravotní a hospicové péči a v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Dále - pracovník sociálních služeb ( pečovatel-pečovatelka) - v Domě pokojného stáří v Bohuslavicích. Místo je vhodné pro muže i ženy. U této profese přijmeme i nevyškolené zájemce, kterým nabízíme doplnění vzdělání v průběhu pracovního poměru na náklady Charity. Vhodným uchazečům nabízíme smysluplnou a užitečnou práci v péči o seniory, profesní podporu a pomoc, vstřícné jednání, zaměstnanecké benefity. Podrobnější informace podají pracovníci Charity Konice, naleznete je na webu www. konice.charita.cz, nebo je sdělíme na telefonu: 739 246 018, 739 526 278.


Meteoradar

5. 6. Dobroslav

Zítra: Norbert

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

123651