Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > Odečítání elektroměrů

Odečítání elektroměrůDatum konání:
4.9.2017

Dnes, od 10:00 do 15:00 hod., bude v naší obci probíhat odečítání elektroměrů, pro účely výpočtu spotřeby energie za uplynulý rok. Odečítají se všechny elektroměry, tzn. dodávaná energie od všech dodavatelů. V případě Vaší nepřítomnosti  Vám pracovnice zanechá ve schránce kontaktní informace a případně náhradní termín odečtů. Odečet musí být proveden pracovnicí osobně, nelze tedy provést samoodečet a zanechat stav elektroměru na lístku na dveřích ani nikde jinde.

 


Meteoradar

7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124935