Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > KOTLÍKOVÁ DOTACE PREZENTACE KONICE

KOTLÍKOVÁ DOTACE PREZENTACE KONICEDatum konání:
5.6.2019

Dne 5.6. 2019 se koná prezentace na kotlíkové dotace od 10 hodin do 18 hodin na náměstí v Konici, přítomen bude specialista, který Vám poradí ohledně nákupu nového kotle na dřevo pelety, ale i kondenzační plynové kotle.

Pokud máte zájem o informace ke 3.vlně kotlíkových dotací a dotovaných kotlích od české firmy Viadrus. Přijďte prosím na náměstí v Konici, kde bude přistaven infomobil  a tam se budete moci i zeptat na veškeré otázky ohledně kotlíkových dotací a výměny starých kotlů na tuhá paliva s ručním přikládáním. Některé modely dotovaných kotlů se budete moci prohlédnout přímo na místě. 


Meteoradar

6. 7. Mistr Jan Hus

Zítra: Bohuslava

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124934