Drobečková navigace

Úvodní stránka > Aktuálně > Přípravy na novou terénní odlehčovací službu Charity Konice - DOTAZNÍK

Přípravy na novou terénní odlehčovací službu Charity Konice - DOTAZNÍKCharita Konice poskytuje pečovatelskou službu. Ta pomáhá v domácnosti klienta a po provedení nasmlouvaného úkonu pracovnice z domácnosti klienta odjíždí. Vnímáme ale rostoucí potřebnost tuto službu rozšířit. Pomocí by mohlo otevření nové terénní odlehčovací služby. K vlastnímu zahájení příprav nové služby je nutné zjistit její potřebnost a za tím účelem jsme připravili velmi jednoduchý a stručný dotazník. Prosíme veřejnost o jeho vyplnění, což lze učinit během několika málo chvil také přímo na tomto našem webu.

 


Meteoradar

7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124936