Drobečková navigace

Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > SBĚROVÁ NÁDOBA NA POUŽITÉ JEDLÉ TUKY A OLEJE

SBĚROVÁ NÁDOBA NA POUŽITÉ JEDLÉ TUKY A OLEJEDatum konání:
4.3.2020

Obec Březsko oznamuje zahájení sběru použitých jedlých tuků a olejů. Na návsi je umístěna zelená nádoba s oranžovým víkem, ta je určena na sběr jedlých tuků a olejů z domácnosti. Jsou to například oleje na fritování ,smažení a ztužené jedlé tuky. Tuky a oleje vhazujte do nádoby pouze v uzavřených PET lahvích. 

Do nádoby nepatří technické a průmyslové oleje a maziva. Například motorové ,převodové a tlumičové oleje a mazací vazelíny.


Meteoradar

7. 7. Bohuslava

Zítra: Nora

Hlášení rozhlasu

 

Vidimace, legalizace.

Obecní úřad Březsko provádí ověřování shody opisu nebo kopie s listinou a ověřování pravosti podpisu (vidimace a legalizace)

Příjem aktuálních zpráv

Chcete být informováni o nových aktualitách nebo o změnách na našich stránkách prostřednictvím e-mailu? Stačí se jednoduše zaregistrovat v sekci Aktuality kliknutím na odkaz "Chcete přijímat aktuální zprávy?" Tak vám určitě nic neuteče a většinou vás stihneme informovat včas :-)

Czech POINT

Na Obecním úřadě je možno získat všechny druhy ověřených výpisů z CzechPointu a to na počkání!! Jedná se např. o Výpis z Katastru nemovitostí, Rejstříku trestů, atd.

CZECHPOINT
logo.jpg

Mnoho projektů v našem okolí i u nás je uskutečněno za přispění Olomouckého kraje.

logo Olomouckého kraje.jpg

Přesný čas v místě Březsko:

 

 

Návštěvnost stránek

124935