Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > ODEČTY VODOMĚRŮ 2020

11.6.2020
Datum ukončení:
12.6.2020

Moravská vodárenská sděluje, že ve dnech 11 - 12.6.2020 bude v obci Březsko provádět odečty vodoměrů pro stanovení ceny za vodné 2009-2020. Odečty proběhnou po oba dny v době od 8 do 13. hodin. V případě nepřítomnosti: majitelé nemovitostí mohou zanechat lístek se stavem svého vodoměru na viditelném místě ( okno , dveře) nebo jej nahlásit v kanceláři Obecního úřadu do středy 10. 6. 2020.

Moravská vodárenská děkuje občanům za součinnost.

11. 7. Olga

Zítra: Bořek