Úvodní stránka > Hlášení rozhlasu > KONTEJNER NA OBJEMNÝ ODPAD

26.6.2020
Datum ukončení:
27.6.2020

Kontejner na objemný odpad bude přistaven na návsi v pátek 26.6.2020. Do kontejneru patří jen objemný odpad, který se nevleze do popelnic a sběrových nádob na tříděný odpad.

Do kontejneru NEPATŘÍ : stavební odpad ( suť, eternit, cihle, beton ), pneumatiky , elektro zařízení a nebezpečný odpad

Svoz nebezpečného a elektro  odpadu bude v podzimním termínu.

5. 7. Cyril a Metoděj

Zítra: Mistr Jan Hus